فهرست بستن

درب اتوماتیک صنعتی

درب اتوماتیک صنعتی

تماس 09127652105

درب اتوماتیک صنعتی  و درب اتوماتیک ریلی صنعتی

درب اتوماتیک صنعتی انواعی از درب های با اندازه بزرگ هستند که در کارخانجات ، انبارها ، سوله ها و … قابل استفاده هستند.

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند که شامل درب های کرکره ای ، سکشنال ، سرعت بالا و … می باشند. درب اتوماتیک صنعتی به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و قابلیت های زیادی دارند. درب اتوماتیک صنعتی در انواع گوناگونی تولید می شود که هریک از آنها دارای ویژگی های خاصی می باشند.

استفاده از درب اتوماتیک برای پارکینگ

درب اتوماتیک صنعتی بیش از همه برای استفاده در پارکینگ های تحت پوشش خودرو ، محل نگهداری های هواپیما ها و واحدهای صنعتی با باز و بسته شدن مکرر توصیه

می شود. درب اتوماتیک صنعتی دارای قابلیت اطمینان بالا ، حداکثر ایمنی ، دوام عالی ، با کیفیت بالا و ماندگاری است.

درب اتوماتیک برای پارکینگ

انواع درب های اتوماتیک صنعتی:

درب اتوماتیک صنعتی سکشنال :

این درب ها به صورت عمودی باز می شوند و از سکشن یا بخش های مختلفی بهره

می برند. این نوع درب ها برای فضاهای کوچک تر کارایی بهتری دارند.

باز شدن عمودی این درب ها باعث می شود جلوی ساختمان فضای کمتری را بگیرند و به حمل و نقل اجناس هم کمک کنند.

درب اتوماتیک صنعتی

درب اتوماتیک صنعتی کرکره ای :

این درب ها که با نام رول آپ نیز شناخته می شوند مقاومت بسیار بالایی دارند و امنیت بالایی را نیز فراهم می کنند. این درب ها فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و برای هر فضایی مناسب هستند.

درب اتوماتیک صنعتی کرکره ای

درب اتوماتیک صنعتی فولد آپ :

این درب ها برای فضاهایی که نیاز به ورودی بسیار بزرگ دارند مناسب است. به طور مثال آشیانه هواپیما. جنس درب های اتوماتیک صنعتی فولد آپ معمولا از پی وی سی است و انعطاف آن ها نیز بسیار بالا است. این درب ها حرکتی شبیه درب های رول آپ دارند ولی سرعت آن ها پایین تر است.

درب اتوماتیک صنعتی فولد آپ

کاربردهای درب اتوماتیک صنعتی

در بیشتر کارخانجات امروزی ، سوله ها ، صنایع بزرگ ، سایت های سازه ای بزرگ و اماکنی که ماشین آلات صنعتی رفت و آمد می کنند استفاده از درب های اتوماتیک صنعتی معمول است.

درب اتوماتیک صنعتی برای محلهایی مناسب است که در عرض ورودی با محدودیت مواجه نبوده و لنگه دربها به سادگی در پهلو جمع می شوند. علی رغم اندازه بزرگ لنگه های درب موتورهای پرقدرت نصب شده در ریلها قادر به بستن و باز کردن درب ها هستند.

این دربها مناسب محلهایی است که علاوه بر راحتی و امنیت در تردد ، شکل ظاهری دربها نیز از اهمیت بالایی برخوردارند.

مزایا و معایب استفاده از درب‌های اتوماتیک صنعتی

مزایای درب های اتوماتیک صنعتی

احتراق و آتش‌سوزی از اتفاقات محتمل در هر محیط صنعتی است. درب‌های اتوماتیک صنعتی با موادی که در ساخت آن‌ها به‌کاررفته است مانع از احتراق می‌شوند.

از مزیت های دیگر آن میتوان به این مورد اشاره کرد که در فضای محیط صرفه‌جویی می‌کند و برای شرکت و اداره‌ای که نمی‌خواهند فضای زیادی اشغال شود ، مناسب است.

معایب درب‌های اتومتیک صنعتی

از معایبی که می‌توان برای درب‌های صنعتی اتوماتیک یادآور شد ، این است که تمیزکاری این درها دشوار است و نگهداری از آن هزینه بالایی دارد.

همچنین درب اتوماتیک با برق‌ کار می‌کند و در صورت عدم دسترسی به برق و نبود باتری ، از کار می‌افتد. هزینه‌ی بالای تولید این نوع درها نیز ازجمله معایب آن به ‌حساب می‌آید.

مزایای درب های اتوماتیک صنعتی

قیمت درب اتوماتیک صنعتی

با توجه به توضیحات مشخص شد که درب های اتوماتیک صنعتی دارای انواع مختلفی

می باشند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و قیمت های آنها نیز متفاوت

می باشد.

درب های صنعتی در ابعاد گوناگونی ساخته می شوند و سرعت کار آنها نیز بالاتر از سایر درب های می باشد. سرعت حرکت درب های صنعتی اتوماتیک به نوع موتور آنها بستگی دارد.

همچنین این نوع درب های در برابر تغییرات جریان و ولتاژی که ممکن است در محیط های صنعتی اتفاق بیفتد مقاومت خوبی دارند. تمام این موارد به علاوه موارد دیگری مانند برند تولید کننده درب صنعتی اتوماتیک در تعیین قیمت آن موثر هستند. برای دریافت لیست قیمت درب اتوماتیک صنعتی می توانید با کارشناسان فروش اشل تماس بگیرید.